Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
Herb Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Sobota 23.09.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Lista działów i stanowisk

Centrum Aktywizacji Zawodowej

Izabela Otremba - Kierownik CAZ - tel. (56) 4724297 - pok. 208

e-mail: iza.otremba@poczta.internetdsl.pl

Anna Przyborowska - Doradca zawodowy - tel. (56) 4724293 - pok. 206

e-mail: anna.przyborowska@poczta.internetdsl.pl

Elżbieta Marta Splitt - Doradca zawodowy - tel. (56) 4724285 - pok. 209

e-mail: marta.splitt@poczta.internetdsl.pl

Danuta Markowska - Pośrednik Pracy - tel. (56) 4724286 - pok. 207

e-mail: danuta.markowska@poczta.internetdsl.pl

Dorota Roszkowska - Pośrednik Pracy - tel. (56) 4724298 - pok. 301

e-mail: dorota.roszkowska@poczta.internetdsl.pl

Dominika Stanowicka - Pośrednik Pracy - tel. (56) 4724294 - pok. 302

e-mail: dominika.stanowicka@poczta.internetdsl.pl

Justyna Dembińska - Pośrednik pracy (1/2 etatu) - tel. (56) 4724288 - pok. 304

e-mail: justyna.dembinska@poczta.internetdsl.pl

Judyta Szostakowska - Doradca zawodowy - tel. (56) 4932171 - pok. 211

e-mail: j.krzeminska@poczta.internetdsl.pl

Monika Niczyporuk - Pośrednik Pracy - tel. (56) 4724298 - pok. 301

e-mail: monika.niczyporuk@poczta.internetdsl.pl

Anna Guzik - Pośrednik Pracy - tel. (56) 4932172 - pok. 212

e-mail: anna.guzik@poczta.internetdsl.pl

Patrycja Romanowska - Specjalista ds. rozwoju zawodowego - tel. (56) 4724296 - pok. 312

e-mail: patrycja.romanowska@poczta.internetdsl.pl

Zbigniew Pielak - Specjalista ds. programów - tel. (56) 4724296 - pok. 312

e-mail: zpielak@poczta.internetdsl.pl

Ewa Szynaka - Pośrednik Pracy - tel. (56) 4724294 - pok. 302

Anna Zwolińska - Pośrednik Pracy - tel. (56) 4932173 - pok. 212

e-mail: anna.zwolinska@poczta.internetdsl.pl

Magdalena Krasicka - Pośrednik Pracy - stażysta (1/2 etatu) - tel. (56) 4724283 - pok. 205

e-mail: magdalena.krasicka@poczta.internetdsl.pl

Beata Tucholska - Pośrednik pracy - stażysta (1/2 etatu) - tel. (56) 4724280 - pok. 308

e-mail: beata.tucholska@poczta.internetdsl.pl

Grażyna Maciejewska - Pośrednik pracy - stażysta (1/2 etatu) - tel. (56) 4724287 - pok. 203

Dział Finansowo Księgowy

Irena Lewicka - Kierownik Działu - Główny Księgowy - tel. (56) 4724299 - pok. 303

e-mail: irena.lewicka@poczta.internetdsl.pl

Ewa Kitowska - Starszy Inspektor Powiatowy - tel. (56) 4724288 - pok. 304

e-mail: ewa.kitowska@poczta.internetdsl.pl

Justyna Dembińska - Starszy inspektor powiatowy (1/2 etatu) - tel. (56) 4724288 - pok. 304

e-mail: justyna.dembinska@poczta.internetdsl.pl

Dział Organizacyjno - Administracyjny

Mirosław Mejka - Kierownik Działu - tel. (56) 4724292 - pok. 311

e-mail: miroslaw.mejka@poczta.internetdsl.pl

Regina Fus - Starszy Inspektor Powiatowy - tel. (56) 4724284 - pok. 305

e-mail: regina.fus@poczta.internetdsl.pl

Teresa Dąbrowska - Starszy Inspektor Powiatowy - tel. (56) 4724295 - pok. 201

Beata Tucholska - Starszy inspektor powiatowy (1/2 etatu) - tel. (56) 4724280 - pok. 308

e-mail: beata.tucholska@poczta.internetdsl.pl

Przemysław Nowak - Główny specjalista - tel. (56) 4724292 - pok. 311

e-mail: pnmn@poczta.internetdsl.pl

Dział Ewidencji i Świadczeń

Agnieszka Pokojska - Kierownik Działu - tel. (56) 4724279 - pok. 204

e-mail: agnieszka.pokojska@poczta.internetdsl.pl

Grażyna Maciejewska - Specjalista ds. ewidencji i świadczeń (1/2 etatu)  - tel. (56) 4724287 - pok. 203

Andrzej Trzebniak - Specjalista ds. ewidencji i świadczeń - pok. 203

Tomasz Jeda - Specjalista ds. rejestracji - tel. (56) 4724289 - pok. 204

Magdalena Krasicka - Referent ds. ewidencji i świadczeń (1/2 etatu) - tel. (56) 4724283 - pok. 205

e-mail: magdalena.krasicka@poczta.internetdsl.pl

Wytworzył:
Regina Fus
Udostępnił:
Przemysław Nowak
(2007-01-24 10:33:27)
Ostatnio zmodyfikował:
Przemysław Nowak
(2017-09-05 07:43:01)
 
 
ilość odwiedzin: 886824

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X